SZAFY NA WYMIAR
KRAKÓW I OKOLICE

Najrozsądniejszym i sposobem na przechowywanie odzieży i dużych przedmiotów jest zaprojektowanie i wykonanie szafy na wymiar.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów firma K&G Meble doradza, projektuje i wykonuje szafy i zabudowy garderób.

Pamiętając o tym, że funkcjonalność i pojemność szaf mają miejsce nadrzędne dokładamy wszelkich starań aby styl zabudowy szaf, i garderób odpowiadał pozostałym pomieszczeniom, wystrojowi sypialni, przedpokoju itp.

Funkcjonalne szafy wnękowe z K&G Meble

W naszych szafach proponujemy Państwu wszelakie rozwiązania, które ułatwiają przechowywanie ubrań, przedmiotów, sprzętów gospodarstwa domowego:

  • Szuflady i półki wysuwane
  • Kosze ubraniowe
  • Drążki, wieszaki wysuwane, drążki opuszczane – pantografy
  • Weszaki na żelazko, rurę odkurzacza, odkurzacz i tp ;
  • Podświetlenia pionowe i poziome rozjasniające wnętrza szaf.

Projektujemy i wykonujemy szafy z drzwiami przesuwnymi, jak i otwieranymi.

Wybierz szafy na wymiar z Krakowa

Stosujemy sprawdzone i wypróbowane marki do systemów przesuwnych – gtv, laguna, hettich, oraz bortoluzzi renomowanej włoskiej firmy do drzwi nawierzchniowych.

Nieograniczona liczba kombinacji kolorystycznej – oferujemy palety płyt znanych prducentów – kropol, kronospan, egger, pfleiderer, fornirów, lakierów i szyb lacobel, a także szyb z grafiką gwarantujących, ze Wasze wnętrze będzie jedyne i niepowtarzalne.

Zaprojektuj i wykonaj z nami swoją szafę, garderobę, a przekonasz się jakie korzyści daje wieloletnie doświadczenie i solidne wykonanie. Szafy na wymiar z K&G Meble to wysoka jakość i estetyka.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Chcesz się dowiedzieć jakie byłyby koszty realizacji Twojego projektu? Skontaktuj się nami!

Nasz zespół to grupa osób, dla których projektowanie i realizacja zamawianych szaf na wymiar to coś więcej niż praca. Skupiamy się na jakości wyrobu i jego kolorystyce, ale to nie jedyne atuty naszej oferty. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych wykonawców, nie koncentrujemy się wyłącznie na realizacji wąskiego spektrum zadań. Naszą zaletą jest profesjonalizm od A do Z, od momentu zgłoszenia zamówienia aż po finalną realizację usługi.

Szafa na wymiar z Krakowa, czyli potęga wnęki

Czy zastanawiali się Państwo, dlaczego tak wiele mebli na wymiar to właśnie szafy wnękowe? Dzieje się tak dlatego, ponieważ wnęka to bardzo ciekawy fragment pomieszczenia, który – choć niedoceniony – można w ten sposób łatwo zaaranżować. Dlatego najważniejszą zaletą montażu szaf wnękowych, jest możliwość zaaranżowania i funkcjonalnego wykorzystania na ogół niepotrzebnej przestrzeni.

Nasza firma z Krakowa, realizując zamówienia na szafy wnękowe, wspiera naszych Klientów już od samego początku współpracy. Nasi specjaliści odwiedzą Państwa, dokonają niezbędnych pomiarów, a następnie – wraz z Państwem – przygotują zestaw ciekawych propozycji, z możliwością wprowadzenia własnych zmian do zaprezentowanego projektu. W tym celu wykorzystamy najlepszej jakości oprogramowanie przestrzenne, które w pełni odda piękno oferowanych przez nas rozwiązań.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ?

Wieloletnie doświadczenie

BEZPŁATNY projekt przy zamówieniu mebli

Elastyczność w negocjacjach cenowych

Miła, fachowa i rzetelna obsługa

Funkcjonalność to podstawa!

Istotą szafy na wymiar jest jej dopasowanie względem innych elementów aranżacyjnych domu lub mieszkania. Nasze projekty są w pełni dostosowane do Państwa oczekiwań. Podczas projektowania szaf skupiamy się nie tylko na tym, co – w ramach projektu – chcemy wprowadzić do aranżacji, ale też na tym, co już w danym pomieszczeniu zostało wcześniej zamontowane. W ten sposób realizujemy projekty, które tworzą aranżacyjną całość wraz z resztą wystroju domu lub mieszkania.

Tym samym nasze szafy wnękowe prezentują się zupełnie inaczej, niż przykładowa szafa do przedpokoju na wymiar. Różnice dotyczą nie tylko samego kształtu, ale też funkcjonalnej zabudowy bryły mebli. Dopasowujemy ją do Państwa wymagań, biorąc pod uwagę preferencje użytkownika, ale też jego wzrost i upodobania estetyczne. Dzięki temu projektowane przez nas meble na wymiar są doskonale dopasowane do wymagań stawianych przez klientów.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Materiały i akcesoria meblarskie – atut naszej firmy

Jednym z głównych powodów, dla których warto wybrać naszą ofertę, są stosowane przez nas materiały. Realizując usługi dla naszych klientów skupiamy się przede wszystkim na tym, by nie ograniczać się wyłącznie do najlepiej widocznych elementów mebli. Naszym atutem jest możliwie najlepsze dopracowanie nawet najmniejszych ich elementów, dzięki czemu ich funkcjonalność i trwałość przewyższa rozwiązania oferowane przez konkurencję.

Przykłady? Nasza firma specjalizuje się np. w wykończeniu zawiasów i innych elementów mocujących. Nasze szafy na wymiar spełniają swoją rolę nawet po wielu latach ciągłego użytkowania. Jest to skutkiem zastosowania trwałych i statycznych materiałów, które nie odkształcają się w trakcie eksploatacji. Wprowadzenie do naszej oferty nowatorskich rozwiązań w zakresie mocowania, jeszcze bardziej wydłużyło efektywny czas użytkowania mebli.

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do zaprojektowania pięknie prezentujących się mebli. Atutem naszej firmy jest przede wszystkim profesjonalna obsługa, która skupia się na słuchaniu i analizowaniu oczekiwań i wskazówek Klienta. Dzięki temu mamy pełny wgląd w obowiązujące tendencje rynkowe.