MEBLE BIUROWE NA WYMIAR
KRAKÓW I OKOLICE

Firma K&G Meble oferuje również meble biurowe na wymiar. Muszą one spełniać szereg wymagań stawianych przez naszych klientów, jak ergonomia, trwałość, wszechstronność zastosowania.

Meble biurowe na zamówienie zgodne z Twoimi potrzebami

Projektujemy i wykonujemy meble do biur w taki sposób aby zachować ich uniwersalność zastosowanych rozwiązań, ponieważ częstym przypadkiem jest fakt przenoszenia mebli z zamkniętych tradycyjnych pomieszczeń do przestrzeni open space. Dokładamy wszelkich starań aby oprócz ergonomii meble wyglądały estetycznie i tworzyły przyjazny dla pracowników klimat.

Tworzone przez nas na zamówienie meble do biura są wykonywane z materiałów najwyższej jakości. Każda faza produkcji, począwszy od projektu, jest przemyślana w taki sposób aby transportowanie mebli, ich przenoszenie i przemieszczanie w biurze nie powodowało ich uszkodzeń w trakcie eksploatacji. Zastosowane podzespoły i akcesoria renomowanych producentów gwarantują cichą i komfortową prace przez długie lata.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z Krakowa i okolic oferujemy kompleksowe wyposażenie biur.

Wykonujemy następujące meble biurowe na wymiar:

  • Szafki i biurka komputerowe
  • Fotele i krzesła biurowe
  • Szafy biurowe
  • Meble gabinetowe
  • Stoły konferencyjne
  • Lady recepcyjne

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O WYCENĘ

Chcesz się dowiedzieć jakie byłyby koszty realizacji Twojego projektu? Zadzwoń, porozmawiajmy.

Już sama nazwa wskazuje, że meble biurowe na wymiar to produkt zaprojektowany według ściśle określonych założeń. Realizacja konstrukcji meblarskich z uwzględnieniem tego czynnika, przedkłada się na wysokie standardy obsługi.

Dopasowanie i efektywność przestrzenna

Istotą mebli na wymiar jest ich dopasowanie względem siebie. Krok ten jest podyktowany w zasadzie dwoma uwarunkowaniami: oszczędnością przestrzeni i jej funkcjonalnością. Położenie poszczególnych mebli względem siebie (i ich wzajemne dopasowanie) pozwala na efektywne wykorzystanie dostępnej kubatury. Widać to zwłaszcza na przykładzie biur i gabinetów, które zwykle charakteryzują się relatywnie niewielką przestrzenią użytkową.

Drugą, bardzo ważną zresztą kwestią, jest wspomniana funkcjonalność. Biuro to przestrzeń, która w każdym aspekcie ma funkcjonować sprawnie, wydajnie i płynnie. Jest to możliwe między innymi dzięki optymalnemu rozplanowaniu położenia poszczególnych mebli. Zwróćmy uwagę, że niezależnie od typu gabinetu, meble biurowe na wymiar są położone w sposób przemyślany, z uwzględnieniem potrzeb firmy i pracujących w niej pracowników.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAS?

Wieloletnie doświadczenie

BEZPŁATNY projekt przy zamówieniu mebli

Elastyczność w negocjacjach cenowych

Miła, fachowa i rzetelna obsługa

Jakość materiałów – atut mebli biurowych na wymiar

Kolejną zaletą, którą posiadają meble biurowe na zamówienie z Krakowa, jest jakość ich wykonania. Tutaj w grę wchodzą następujące czynniki: jakość powierzchni płaskich, standard mocowań i akcesoriów, a także – chyba najważniejsza – trwałość.

Mówiąc o powierzchniach płaskich, mamy na myśli przede wszystkim blaty, ścianki działowe i inne powierzchnie użytkowe (z witrynami włącznie), które pełnią rolę przede wszystkim dekoracyjną. Zamawiając określoną formę mebli na wymiar, klient może wybrać nie tylko typ i rodzaj mebla, ale też sposób jego wykończenia. Fronty z połyskiem, to tylko jeden z przykładów efektywnego wykorzystania potencjału dekoracyjnego mebli na wymiar.

Kolejną kwestią jest jakość mocowań i innych akcesoriów. Kupując nasze meble gabinetowe na wymiar z Krakowa, klient może mieć pewność, że ich poszczególne elementy składowe będą odpowiednio współgrać ze sobą. Przykładem niech będą prowadnice, które w standardowych konstrukcjach meblarskich szybko ulegają uszkodzeniom. Meble na wymiar to zupełnie inny standard rozwiązań, na które przysługuje przecież określona gwarancja. Jej czas obowiązywania jest – w przypadku mebli na wymiar – zdecydowanie dłuższy, aniżeli w przypadku słabszych jakościowo produktów, dostępnych w większości salonów meblarskich.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Meble gabinetowe z Krakowa – wybierz jakość usług!

Ważnym argumentem padającym w dyskusji dotyczącej zasadności zakupu mebli na zamówienie jest poziom realizowanych usług. W zasadzie na każdym etapie zamówienia klient z Krakowa lub okolic korzystający z naszej pomocy może liczyć na profesjonalnie wsparcie. Dotyczy to zarówno etapu projektowego, w którym zdanie zamawiającego ma szczególne znaczenie, jak i samego wykonania projektu.

Klient korzystający z naszego wsparcia, może liczyć na doradztwo fachowców, którzy mają już wieloletnie doświadczenie w realizacji wielu podobnych projektów. Doradzamy zarówno w kwestiach organizatorskich (wybór mebli, kolorystyka, funkcjonalność), jak również realizatorskich (wykorzystanie wolnej przestrzeni itd.). Świadczone przez nas w Krakowie i okolicach usługi są zgodne z profilem klienta i prowadzonej przezeń działalności gospodarczej.

Realizacja projektu zakupu mebli biurowych na zamówienie to konieczność, wynikająca z chęci sprawnego dopasowania przestrzeni biura do potrzeb konkretnej firmy. Poza tym nie ma wątpliwości, że tylko w takim biurze klienci i kontrahenci mogą czuć się naprawdę dobrze.