BLOG

Szafy na wymiar - Realizacja KG Meble

19 lutego 2021

Planując zagospodarowanie naszego przedpokoju często stajemy przed dylematem – wybrać szafę z sieciówki czy zamówić na wymiar? Odpowiednio dobrana szafa będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie i wpisująca się w styl naszego mieszkania, ale również funkcjonalna, dopasowana do naszego trybu życia. Dowiedz się więcej!

28 stycznia 2021

Aranżacja kuchni na poddaszu jest nie lada wyzwaniem, szczególnie podczas dobierania elementów wyposażenia. Liczne skosy i ograniczony metraż sprawiają, że trzeba dobrze przemyśleć wymiary oraz rozmieszczenie poszczególnych mebli i urządzeń.
Meble biurowe na wymiar

22 grudnia 2020

Wybór biurka zawsze powinien być dobrze przemyślany – niezależnie od tego, czy potrzebujemy go do nauki, gry czy pracy. Dowiedz się, na jakie aspekty tego mebla warto zwrócić uwagę, by zapewnił Ci komfort podczas codziennego użytkowania!
Meble pokojowe na wymiar - Realizacja KG Meble

30 listopada 2020

Salon powinien być pomieszczeniem reprezentacyjnym, gustownym, ale jednocześnie klimatycznym i przyjemnym, tak by każdy chciał w nim przebywać. Jak go urządzić, nie wydając przy tym fortuny? Podpowiadamy! Zapraszamy do lektury!

Jak urządzić garderobę
29 października 2020
Jak urządzić garderobę, by była funkcjonalna? Doradzamy wygodną lokalizację tego pomieszczenia oraz wskazujemy elementy wyposażenia, które powinny się w niej znaleźć – bo garderoba to nie tylko szafy! Serdecznie zapraszamy do lektury!

30 września 2020

W czasie urządzania lub remontu sypialni o niewielkiej powierzchni, należy postawić na rozwiązania które sprawią, że takie wnętrze będzie jednocześnie wygodne i funkcjonalne. Doradzamy, na czym się skupić!

Meble biurowe na wymiar

31 sierpnia 2020

Biuro to miejsce, które powinno być przede wszystkim funkcjonalne. Komfort pracy jest niezwykle istotny i ułatwia efektywną pracę. Jak urządzić biuro, by wszystkie elementy ze sobą współpracowały i tworzyły jedną całość?
Meble pokojowe na wymiar - Realizacja KG Meble

05 sierpnia 2020

Czas oczekiwania na meble na wymiar zależy od wielu czynników. Tak naprawdę uzależniony jest od tego, jak skomplikowany jest projekt. Również wybrany materiał i jego dostępność wpływa na realizację zamówienia.
Meble na wymiar Kraków

10 lipca 2020

Meble na zamówienie tworzy się nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim praktycznych. Jak się robi meble na wymiar? Kilka słów od nas!
Meble kuchenne na wymiar - Realizacja KG Meble
26 maja 2020
Meble kuchenne na wymiar cieszą się coraz większą popularnością. Taka zabudowa może zostać w końcu z łatwością dopasowana do gustu i potrzeb właścicieli domu. Na koszt realizacji kuchni na wymiar ma wpływ wiele czynników, które zostały dokładnie opisane w poniższym artykule.
Meble pokojowe na wymiar - Realizacja KG Meble
26 maja 2020
Urządzanie własnego mieszkania czy domu to w większości przypadków inwestycja na wiele lat. W związku z tym należy bardzo dobrze przemyśleć wybór mebli oraz elementów wyposażenia. Lepiej wybrać meble na wymiar, czy ze sklepu?